eJahan Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanjski poslovi

2 posters

Go down

Vanjski poslovi Empty Vanjski poslovi

Postaj  Gost čet pro 10, 2009 3:11 pm

Od novog ministra ocekuje da sto prije intenzivira pregovore sa nasim saveznicima te da u suradnji sa CROADRIA(koji je senator u UDFu)pocme pregovore sa clanicama UDFa da mozemo pomoci saveznicima i da sto prije postanemo clanica na koju se moze racunat.Takoder treba ukljuciti i MORH da se moze slati nasu vojsku u zajednicke akcije.Naravno treba i vidjet ako kojoj clanici treba kakva pomoc i ako smo u mogucnosti to izvrsit.
Isto tako MVP bi trebao napraviti listu zemalja koje bi se mogle smatrati neprijateljski raspolozene prema eHrvatskoj i od kojih bi nam mogla dolaziti prijetnja nasoj sigurnosti.Takoder pokusat razmjenit sa ostalim zemljama VELEPOSLANIKE(buduci da imamo malo stanovnika a zbog toga i veleposlanika trebalo bi napraviti grupe zemalja i stavit po jednog veleposlanika npr. 1 veleposlanik na 4 zemlje).



Hrvoje.A

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vanjski poslovi Empty Re: Vanjski poslovi

Postaj  MABusic pet pro 11, 2009 12:31 pm

ovako ja i grgo smo zasad ambasadori treba nam jos ljudi, ja cu uzet 3 drzave, a neznam za grgu, pa ako tko moze biti ambasador neka mi se javi....
MABusic
MABusic

Broj postova : 10
Join date : 10.11.2009

[Vrh] Go down

Vanjski poslovi Empty Re: Vanjski poslovi

Postaj  Grgo sub pro 12, 2009 10:07 am

Evo javljam se za mjesto ambasadora u Srbiji. ^^
Grgo
Grgo

Broj postova : 13
Join date : 07.11.2009

[Vrh] Go down

Vanjski poslovi Empty Re: Vanjski poslovi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.